O NAS

Olga & Rafał – para Polaków od ponad 6 lat mieszkająca na wyspie Mahé na Seszelach.

Historia Rajskich Seszeli

Żegluga katamaranem z Europy do Afryki była kluczowym elementem powstania Rajskich Seszeli. To właśnie w trakcie tej podróży Olga i Rafał poznali się. Od tego czasu wszystko potoczyło się bardzo szybko. Olga zrezygnowała z pracy w Miami, a jej miłość do Rafała zaprowadziła ją do największej przygody życia.

Oboje świetnie się uzupełniają. Olga jest profesjonalną menedżerką, która ma we krwi miłość do klientów i dbanie o każdy szczegół, aby udowodnić, że wszystko jest możliwe. Rafał to inżynier, który kieruje swoją uwagę na solidną konstrukcję. Razem chcą zapewnić każdemu z Gości maksymalne wrażenia z pobytu na Seszelach. 

CZEŚĆ, TO MY – Olga i Rafał

Rafał przybył na seszelskie wyspy w grudniu 2017 roku wodami – żeglując z Chorwacji.
Ja natomiast brałam udział w odcinku tego rejsu – tak też się poznaliśmy. 2 miesiące później dołączyłam do Rafała, by na początku 2018 roku zacząć naszą wspólną przygodę na Seszelach. W połowie 2020 roku do naszej rodziny dołączył też Hero – super pies.

Mieszkamy tu do dziś, a wszystkie doświadczenia, miejsca oraz wskazówki opisujemy na podstawie własnych doznań i odczuć. Decyzja o powstaniu Rajskich Seszeli to przede wszystkim chęć przekazania wiedzy na temat tego przepięknego zakątka świata. Mamy nadzieję, że okaże się praktycznym źródłem wielu zagadnień oraz pytań pojawiających się podczas wyboru wakacyjnej destynacji, przygotowań, jak i samego pobytu w tym raju. 

Skorzystaj z serwisu, aby uzyskać informacje z pierwszej ręki na temat rajskich Seszeli.